Sipariş ve Teslimat

LedDeposu.com'da Sipariş Vermek Sadece Birkaç Basit Adımdan İbarettir.

Satın almak istediğiniz ürünleri alışveriş sepetinize ekledikten sonra; fatura - teslimat bilgilerinizin girişini gerçeklestirirek güvenli ödeme sayfalarımızda ödeme tercihlerinizi belirleyebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Ödeme Onaylanması ve Siparişin Hazırlanması süreci
LedDeposu.com üzerinden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğinizi sağlamak amacıyla bir onay aşamasi bulunmaktadir. Siparisinizi olustururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hızlı bir şekilde hazirlanma sürecine girer. Farklı ödeme şekillerinde siparişin hazırlanış süreside farkılık göstermektedir.
Siparişin hazırlanma sürecleri;
* Havale / EFT ödemeli siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,
* Kredi kartıyla verilen siparislerde LedDeposu güvenlik departmani veya ilgili bankanin güvenlik departmaninin harcama onayiyla
* Mail order ile verilen siparislerde tarafiniza gönderilen mail order formunun doldurulmus sekilde tarafimiza fax ya da e-mail yoluyla iletilmesiyle,
* Kapıda ödeme siparişlerde LedDeposu müşteri hizmetlerinin sipariş teyidi ve neticesinde alinan onayla baslar.

Teslimat Süresi
Siparisinizin ödeme ve güvenlik onayinin alinmasina müteakiben; satın aldiginiz ürünler için farkli bir tedarik süresi belirtilmemis ise (Ön sipariş olan ürünler, siparise özel ithal edilen ürünler vb.) en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye baglı olarak 1 ila 3 gün içerisinde degişmektedir. Siparişinizdeki ürün/ürünlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda müşteri temsilcileri tarafindan bilgi verilecektir. Tedariginde problem çikan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz. Cumartesi günleri saat 13:00'den sonra verilen siparisleriniz ödeme bilgisinin onayina müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparisleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Siparis Verirken Dikkat Edilmesi Gereken

Ürünlerinizin zamanında ve eksiksiz olarak elinize ulaşması için;

Sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karsılasılan sebeplerden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.