Garanti ve İade

    Mağazamizda satılan tüm ürünler LedDeposu.com - Levent Elektronik'in garantisi altındadır.Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.

İade edeceğiniz ürünlerin aşagıdaki şartlara uygun olması gerekmektedir.

     İadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde gerçeklestirilmesi gereklidir. (Cayma Hakkı)
 
  • Original kutusu bozulmuş,tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmis, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

     Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açip kontrol ediniz. Eger üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alindiktan sonra kargo firmasinin görevini tam olarak yerine getirdigini kabul etmis oldugunuzu unutmayiniz.
Iade etmek istediginiz ürün ile birlikte tarafiniza kestigimiz orijinal fatura (sizdeki bütün nüshalar ile birlikte) ve iade sebebini içeren bir  not eki ile göndermeniz gerekmektedir.
 
    İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu İade Faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Iade faturasi, kargo payi dahil edilmeden ( ürün birim fiyati + KDV seklinde ) kesilmelidir.

    LedDeposu.com, yukarıda belirtilen şartların yerine getirilmesi durumunda, iade edilen ürünlerin bedelini, cayma hakki veya ayıplı mal bildiriminin kendisine ulaştığı tarihten itibaren on gün içinde iade eder.

     Cayma Hakkı kullanılarak iade edilen ürünler için kargo masrafı müşteriye aittir. Ayıplı Malların iadesinde ise, müşterilerimiz, ürünü, karşi ödemeli olarak gönderebilirler.